موفقیت های بزرگ مدیون قدم های کوچک اما موثراند

شرکت تجهیزات پزشکی و دامپزشکی دیبا سلامت رامان با به کارگیری تیم های متخصص و کارامد، تلاش در ایجاد تحولی شگرف با دیدی  متفاوت، در زمینه عرضه تجهیزات پزشکی و دامپزشکی مطرح ومعتبرجهانی دارد.

با توجه به تحولات اقتصادی اخیر ایران، پهلو گرفتن کالاهایی با نازلترین کیفیت و به واسطه آن ساخت کالا های تقلبی در سیستم تجهیزاتی و دارویی کشور، خلاء محصولاتی قابل اطمینان و معتبر احساس می شود.

نظر به تحولاتی که در روابط ایران و جهان و متعاقبا تعاملات اقتصادی و تجاری بین ایران و کشور های مطرح، در زمینه صنایع پیشرو تجهیزاتی و دارویی ایجاد شده است لذا فرصت را مقدس  شمرده تا با درک نیازهای جامعه پزشکی و دامپزشکی کشور بتوانیم بهترین و مطمئن ترین محصولات  پزشکی ودامپزشکی با  برند های  مطرح  جهان را به متقاضیان محترم عرضه نماییم.

در راستای تحقق این چشم اندازبا بکار گیری استراتژی های ناب بازرگانی و بازاریابی به همراه  برنامه ریزی های دقیق و به روز در راستای ارزش های مقدس سازمانی خود سعی در رفع چالش ها و نگرانی های  جامعه پزشکی و دامپزشکی کشوردر رسیدن به نقطه تصمیم گیری مناسب در انتخاب محصولاتی در جهت رفع نیاز متقاضیان داریم.

تا کنون تلاش داشته ایم تا با عرضه محصولاتی با تکنولوژی نوین بتوانیم بیشتر از هر چیز  هزینه های بخش مراقبت و درمان را کاهش داده و با شناخت دقیق نیاز اصلی بازار با واردات محصولاتی کم حجم، کم هزینه و استاندارد با تکنولوژی برتر جهانی از برند های مطرح آمریکایی، انگلیسی و آلمانی  به ویژه در خصوص مراقبت ودرمان در بالین بیمار(point of care) باری موثر از دوش حوزه  درمان کشور در دوبخش پزشکی ودامپزشکی  برداریم .

طرز فکر سازمانی  ما در قالب طرز فکر اصیل ایرانی شکل گرفته بنابراین دغدغه های تشخیص و درمان را دغدغه های  خود دانسته زیرا که ما نیز در این جامعه زندگی می کنیم بنابراین  در مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف خود پذیرای مشارکت با پزشکان و دامپزشکان و همچنین نهاد های دولتی در قالب طرح های توجیهی مشارکتی و سرمایه گذاری هستیم.

چشم انداز سازمانی دیبا سلامت رامان قرار گرفتن در جایگاه بهترین، قوی ترین و متعهد ترین و معتمد ترین عرضه کننده تجهیزات مدرن، دقیق و سریع پزشکی و دامپزشکی بخصوص در حوزه تشخیص و درمان در خاورمیانه است.