دیبا سلامت رامان

محصولات

سفارش کالا

نمایندگی فروش

کسب و کار با ما

درباره ما

موفقیت های بزرگ مدیون قدم های کوچک اما موثراند

ما که هستیم؟

شرکت تجهیزات پزشکی و دامپزشکی دیبا سلامت رامان با به کارگیری تیم های متخصص و کارامد، با دید و انگیزه ای متفاوت، در زمینه عرضه تجهیزات پزشکی و دامپزشکی در حوزه مراقبت در بالین بیمار فعالیت دارد.

چشم انداز ما:

چشم انداز سازمانی ما قرار گرفتن در جایگاه بهترین، قوی ترین و متعهد ترین و معتمد ترین عرضه کننده تجهیزات مدرن، دقیق و سریع پزشکی و دامپزشکی بخصوص در حوزه تشخیص و درمان در خاورمیانه است.

ارزش و فکر ما:

طرز فکر سازمانی ما در قالب طرز فکر اصیل ایرانی شکل گرفته بنابراین دغدغه های تشخیص و درمان را دغدغه های خود دانسته زیرا که ما نیز در این جامعه زندگی می کنیم بنابراین در مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف خود پذیرای مشارکت با پزشکان و دامپزشکان و همچنین نهاد های دولتی در قالب طرح های توجیهی مشارکتی و سرمایه گذاری هستیم.

هدف و ماموریت ما:

تا کنون تلاش داشته ایم با شناخت دقیق نیاز بازار محصولاتی با تکنولوژی نوین و برترجهانی،کم حجم، کم هزینه،سریع و استاندارد باری موثر از دوش حوزه درمان کشور در دوبخش پزشکی ودامپزشکی برداریم در راستای تحقق این چشم انداز استراتژی های ناب بازرگانی و بازاریابی، برنامه ریزی های دقیق و به روز در راستای ارزش های مقدس سازمانی را چاشنی کار خود قرار داده و سعی در شناخت دقیق و رفع چالش ها و نگرانی های جامعه پزشکی و دامپزشکی کشور داریم.

1

Struggle-Gives-You-Strength

به ما بپیوندید

از تازه ترین اخبار و رویداد های پزشکی مطلع شوید

تماس با ما

تماس با ما

تماس با ما

آخرین ها
دیدگاه
برچسب ها