لطفا فرم زیر را کامل پر کنید در اسرع وقت جهت مشاوره با شما تماس گرفته می شود

خدمات مشاوره ای و علمی  ایران پت تراول

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۲۰۰۴۲۸

شرکت دیبا سلامت رامان برای حمل و نقل بین المللی حیوانات به تمام کشور ها اعم از اروپا،امریکا،کشور های اسکاندیناوی،استرالیا تا خاورمیانه و اسیای شرقی تحت عنوان ایران پت تراول آماده خدمت رسانی مشاوره ای و علمی به دامپزشکان و صاحبان حیوانات خانگی می باشد
مراحلش هم به اینصورت است که مشتریانی که به دامپزشکان مراجعه میکنند برای خروج پتشون از کشور، دامپزشک پس از تشکیل پرونده و دریافت مدارک اولیه کار های خروج از کشور با مشورت ما و توسط صاحب حیوان و یا از طریق کارگو انجام می دهد

همواره یکی از مهمترین دغدغه های صاحبین حیوانات خانگی در سفر های بین المللی حمل و نقل حیوانات خانگی در پروازها و انجام کار های اداری و آزمایش های مربوطه برای انتقال بدون قرنطینه آنهاست.در اقصی نقاط دنیا شرکت های ویژه ترانسفر حیوانات خانگی خدمات خود را برای انتقال هرچه سریعتر حیوانات ارایه می دهند.

فقدان چنین شرکتی در ایران ، انتقال حیوانات را به یکی از چالش برانگیزترین موارد صاحبین حیوانات در سفرها بدل کرده بود.

“ایران پت تراول” با ترکیبی از مشاوران حقوقی و دامپزشکان مجرب به همراه روابط گسترده با شرکت های بین المللی انتقال حیوانات خانگی بر آن شده است تا برای اولین بار در ایران برای مشاوره علمی در انجام اخذ و تنظیم تمامی مدارک مورد نیاز برای انجام سفری بی دغدغه همراه با حیوانات خانگی را با مشاوره در  ارایه یک پکیج کامل برای هموطنان عزیز به انجام برساند.امید آن داریم تا با ایجاد خدمات مشاوره ای  سریع ،دقیق و مسؤلانه نه تنها دغدغه انتقال حیوانات خانگی برای ایرانیان عزیز را به حداقل برسانیم بلکه با مشاوره های علمی و دقیق از هرگونه آسیب روحی و جسمی برای حیوانات خانگی دلبند هموطنان پیشگیری کنیم.

“ایران پت تراول” همگام با شرکت های بین المللی ترانسفر دنیا سعی دارد با ارایه خدمات مشاوره ای در حد استانداردهای بین المللی دغدغه های صاحبین حیوانات را در مورد ترانسفر برای همیشه بر طرف کند.امید است که در این راه حمایت و لطف شما هموطنان عزیز به همراه ما باشد.

“ایران پت تراول” افتخار داردطریقه اخذ و تنظیم تمامی مدارک مورد نیاز برای انجام سفری بی دغدغه همراه با حیوان خانگی تان را با ارایه مشاوره تخصصی در تهیه یک پکیج کامل برای هموطنان عزیز به انجام برساند. لذا برای تهیه هر چه سریعتر پکیج مدرک برای مقصد موردنیازتان از طریق یکی از درگاه “ایران پت تراول” افتخار دارد اخذ و تنظیم تمامی مدارک مورد نیاز برای انجام سفری بی دغدغه همراه با حیوان خانگی تان را با ارایه مشاوره تخصصی در تهیه  یک پکیج کامل برای هموطنان عزیز به انجام برساند

از مهمترین مدارکی که بسیاری از کشورها و شرکت های هواپیمایی جهت اجازه ورود حیوانات خانگی بدون قرنطینه طلب میکنند ،برگه تایید تیتر آنتی بادی علیه ویروس هاری از یک آزمایشگاه معتبر بین المللی می باشد. انجام این کار از مرحله خونگیری از سگ ها و گربه ها تا فرستادن نمونه و مکاتبه با آزمایشگاه های معتبر و مورد تایید کشورهای مقصد کاری پرچالش و زمان بر می باشد. ایران پت تراول مشاوره همه در  موارد فوق را در کمترین زمان و با شرایط استاندارد برای نمونه توسط آزمایشگاه های معتبر می تواند انجام دهد. لذا هموطنانی که قصد اخذ مدارک مذکور را دارند باید از یکی از درگا ه های ارتباطی جهت ارسال مشخصات مورد نیاز اقدام کنند. پروسه زمانی این کار با توجه به مقاصد مختلف از ۱ ماه تا ۶ ماه متغیر میباشد.

یکی از ابتدایی ترین اقدامات برای تکمیل مدارک موردنیاز خروج از کشور حیوانات خانگی اخذ گواهی سلامت برای حیوانات خانگی می باشد که موید سلامت کامل و برنامه واکسیناسیون و درمان ضدانگلی است. این برگه برای تمام پروازهای خارجی مورد نیاز می باشد و زمان صدور آن با توجه به مقاصد مختلف و شرکت هواپیمایی مسافر متفاوت است.

مسافرانی که قصد سفر به اتحادیه اروپا را دارند علاوه بر مدارک تاییدیه سلامت عادی که برای هر خروج از کشوری نیاز است به برگه سلامت لاتین مخصوص اتحادیه اروپا نیز نیازمند میباشد.تهیه فرم،جزییات فرم ها،و اخذ تاییده های لازم از دشواری های تهیه این برگه می باشد. ایران پت تراول افتخار دارد تا بدون فوت وقت اقدام بهمشاوره در تهیه و  اخذ این برگه برای عزیزانی که قصد سفر به اتحادیه اروپا همراه حیوان خانگی شان را دارد، بکند.

بسیاری از کشورها درمان ضدانگلی علیه انگل Echinococcus را طبق برنامه خاص می پذیرند و اگر جدول ارائه شده غیر از برنامه پیشنهادی کشور مقصد باشد در صورت ورود قرنطینه ۱ هفته ای اجباری می گردد. از دیگر خدمات ایران پت تراول مشاوره در تهیه و تنظیم جدول درمان ضد انگلی با توجه قوانین کشور مقصد می باشد تا بتواند بدون قرنطینه همراه با حیوان خانگی تان وارد کشور مقصد شوید. جهت اطلاعات بیشتر از طریق یکی از درگاه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

یکی از مدارک مهم برای خروج حیوانات خانگی برگه رسمی هولوگرام دار و به زبان انگلیسی است که باید بعد از مراحل اداری مربوطه و تایید سازمان دامپزشکی کشور اخذ گردد . اهمیت این برگه این مورد است که نه تنها بسیاری از شرکت های هواپیمایی اجازه حضور حیوانات خانگی بدون این برگه را نمی دهند بلکه بسیاری از کشورها هم در صورت نداشتن مدرک از ورود حیوانات خانگی بدون قرنطینه ممانعت بعمل می آورند. این درخواست برای اخذ ایفا مدرک باید حداقل ۱ هفته زودتر به موسسه ابلاغ گردد.

یکی از مدارک مهم برای خروج حیوانات خانگی برگه رسمی هولوگرام دار و به زبان انگلیسی است که باید بعد از مراحل اداری مربوطه و تایید سازمان دامپزشکی کشور اخذ گردد . اهمیت این برگه این مورد است که نه تنها بسیاری از شرکت های هواپیمایی اجازه حضور حیوانات خانگی بدون این برگه را نمی دهند بلکه بسیاری از کشورها هم در صورت نداشتن مدرک از ورود حیوانات خانگی بدون قرنطینه ممانعت بعمل می آورند. این درخواست برای اخذ ایفا مدرک باید حداقل ۱ هفته زودتر به موسسه ابلاغ گردد

یکی از ابتدایی ترین اقدامات برای تکمیل مدارک موردنیاز خروج از کشور حیوانات خانگی اخذ گواهی سلامت برای حیوانات خانگی می باشد که موید سلامت کامل و برنامه واکسیناسیون و درمان ضدانگلی است. این برگه برای تمام پروازهای خارجی مورد نیاز می باشد و زمان صدور آن با توجه به مقاصد مختلف و شرکت هواپیمایی مسافر متفاوت است.

یکی از مقررات حمل حیوانات خانگی در پروازهای داخلی اخذ گواهی بهداشت و تاییدیه واکسیناسیون کامل سگ یا گربه می باشد. یکی از خدمات ایران پت تداول “صدور این گواهی سلامت” با مهر موسسه و دامپزشک معتمد سازمان دامپزشکی می باشد.

pet travel form

 • این تلفن لازم است به واتس آپ و تلگرام دسترسی داشته باشد
  دبی.استرالیا.انگلستان روش همراه مسافر مقدور نیست
 • وارد کردن وزن در روش کارگو الزامیست
 • وارد کردن اندازه باکس در روش کارگو الزامیست
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, pdf.
   اگر مدارک دیگری از قبیل تیتر هاری قبلی و هرمدارک دیگری دارید لطفا آپلود کنید